Z fitka do kuchyne Špeciál III

0 Hodnotení

Kniha Z fitka do kuchyne špeciál 3 otvára dvere do čarovného sveta zdravia, spokojnosti, dobrej nálady, výborného jedla i kuchárskeho umenia. Dopraj telu plnohodnotnú, zdravú stravu, ktorá ti dodá energiu a pomôže schudnúť či vyformovať postavu. Vyvážené stravovanie bez prázdnych kalórií je pri redukovaní hmotnosti základom úspechu. V knihe nájdeš 175 výborných zdravých receptov. Či

Prehľad

Kniha Z fitka do kuchyne špeciál 3 otvára dvere do čarovného sveta zdravia, spokojnosti, dobrej nálady, výborného jedla i kuchárskeho umenia. Dopraj telu plnohodnotnú, zdravú stravu, ktorá ti dodá energiu a pomôže schudnúť či vyformovať postavu. Vyvážené stravovanie bez prázdnych kalórií je pri redukovaní hmotnosti základom úspechu.

V knihe nájdeš 175 výborných zdravých receptov. Či už hľadáš recept na zdravé raňajky (na sladko alebo na slano), chutný snack, ktorý si môžeš vziať so sebou do práce, či zbaliť deťom alebo mužovi na desiatu, alebo potrebuješ načerpať inšpiráciu na plnohodnotný obed z mäsa, rýb alebo pre vegetariánov, prípadne si chceš pochutnať na dobrom zdravom koláčiku, potešiť svoje návštevy niečím zaujímavým, to všetko v knihe nájdeš.

Potrebuješ recept bez lepku, bez laktózy, pre vegánov či pre malé deti od 1 roka? Strážiš si prijaté kalórie a potrebuješ jedlo s ich nízkym obsahom? Alebo sa snažíš konzumovať cez deň dostatok bielkovín a hľadáš recepty s ich vyšším obsahom? Aj takýmto obsahom ťa nová kniha poteší. Nech už hľadáš čokoľvek, kdekoľvek knihu otvoríš, nájdeš tam chutný, zdravý recept, ktorý môžeš pripraviť nielen pre seba, ale aj pre rodinku či priateľov.

V tejto unikátnej kuchárskej knihe nájdeš:
až 175 výživných, chutných, fit receptov
recepty zoradené do 13-tich praktických kategórií (dokonca aj nové kategórie ako cestoviny,
šaláty, jedlá s rybami či nápoje)
skvelé rady a tipy od tréneriek, inštruktoriek a výživových poradkýň pri receptoch
zaujímavosti ku každej kapitole (napr. v ktorých rastlinných potravinách nájdeš najviac
bielkovín)
fantastické fotografie jedál
nutričné hodnoty pri každom recepte (nechýba napr. ani množstvo vlákniny)
štítky, ktoré prakticky označujú každý recept (bez lepku, bez laktózy, vegan, nízkokalorický,
s proteínom, alebo napr. novinka označenie receptu, či je vhodný pre malé deti)

…to všetko v praktickej strunovej väzbe.

+ BONUS
2x vzorový redukčný jedálniček pripravený z receptov z knihy od profesionálnej výživovej
špecialistky a zakladateľky konceptu Jedálničky.sk Ivky Eľkovej. Z toho 1 jedálniček je venovaný
vegetariánom.

EAN: 9788089938032

ZDIEĽAŤ