Tajný život mäsožravých rastlín

0 Hodnotení

Koho by nezaujímalo, ako žijú mäsožravé rastliny? Ako v skutočnosti „lovia“ svoju korisť a kde všade rastú? Nádherne ilustrovaná kniha pre zvedavé deti všetko vysvetlí. Mäsožravé rastliny sú – celkom bez pochýb – tou skupinou rastlín, ktorá deti fascinuje. A kto by sa čudoval? Táto kniha im jednoduchým a zábavným štýlom predstaví všetky aspekty života

Prehľad

Koho by nezaujímalo, ako žijú mäsožravé rastliny? Ako v skutočnosti „lovia“ svoju korisť a kde všade rastú? Nádherne ilustrovaná kniha pre zvedavé deti všetko vysvetlí.
Mäsožravé rastliny sú – celkom bez pochýb – tou skupinou rastlín, ktorá deti fascinuje. A kto by sa čudoval? Táto kniha im jednoduchým a zábavným štýlom predstaví všetky aspekty života mäsožravých rastlín a to vrátane nápadov na ich pestovanie. Prvý, kto sa mäsožravými rastlinami podrobne zaoberal, bol Charles Darwin a rozpoznal ich osobitosť. Preto je tiež – v obleku superhrdinu – sprievodcom touto knihou. On a jeho popletený asistent vám o tejto najkurióznejšej skupine rastlín predloží mix vedeckých a historických údajov a nekonečné množstvo zaujímavostí.

EAN: 9788080900434

ZDIEĽAŤ