Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

0 Hodnotení

Stať sa úspešným blogerom môže takmer každý. Prelúskajte sa 400 stranovou knižkou, ktorú pripravilo viac ako 40 blogerov a odborníkov na online marketing. Prináša všetko dôležité, čo potrebuje vedieť bloger začiatočník, no aj pokročilý. Nechýbajú úprimné slová od skúsených blogerov a blogeriek a tiež kúsok motivácie pre úspešný štart. Z autorov nechýbajú profesionáli z viac

Prehľad

Stať sa úspešným blogerom môže takmer každý. Prelúskajte sa 400 stranovou knižkou, ktorú pripravilo viac ako 40 blogerov a odborníkov na online marketing. Prináša všetko dôležité, čo potrebuje vedieť bloger začiatočník, no aj pokročilý. Nechýbajú úprimné slová od skúsených blogerov a blogeriek a tiež kúsok motivácie pre úspešný štart.

Z autorov nechýbajú profesionáli z viac ako 10 ročnou praxou z online, email či social media marketingu. Dali sme si záležať na tom, aby každý autor priniesol pridanú hodnotu a skúsenosti z praxe.

Vyberáme z obsahu:
– Pár motivačných slov od blogerov
– Základné kroky k vlastnému blogu a ako postaviť WordPress blog
– Ako získať čitateľov blogu zadarmo
– Tvorba obsahu na blogu tak, aby získal návštevnosť z Google zadarmo
– Ako robiť so sociálnymi sieťami a virálnym obsahom
– Email marketing pre blogerov
– Ako sa dá na blogu zarobiť s príkladmi úspešných blogov
– Dohoda spolupráce medzi blogerom a firmou
– Ako je to s legislatívou a blogovaním
– 7 príbehov úspešných blogerov
– 12 bonusov od blogerov pre blogerov

Knižka je vhodná pre všetkých bez ohľadu na vek či profesiu. Stačí chuť realizovať sa, prinášať svojim čitateľom zaujímavé témy a popritom si niečo zarobiť.

EAN: 9788089969043

ZDIEĽAŤ