Ako v rozprávke

0 Hodnotení

Camille vyrastala s milujúcimi rodičmi v malebnom kalifornskom údolí. Vyštudovala Standford a vrátila sa domov, aby zveľadila rodinný vinársky podnik. Bola dokonale šťastná, jej život pripomínal rozprávku. Lenže krátko po návrate jej umiera mama na zákernú chorobu a z jej otca sa stáva ľahká korisť pre zlatokopky. Už po roku od manželkinej smrti prekvapí dcéru

Prehľad

Camille vyrastala s milujúcimi rodičmi v malebnom kalifornskom údolí. Vyštudovala Standford a vrátila sa domov, aby zveľadila rodinný vinársky podnik. Bola dokonale šťastná, jej život pripomínal rozprávku. Lenže krátko po návrate jej umiera mama na zákernú chorobu a z jej otca sa stáva ľahká korisť pre zlatokopky. Už po roku od manželkinej smrti prekvapí dcéru nepochopiteľným rozhodnutím oženiť s atraktívnou, no manipulatívnou krajankou Maxine. Camille nechápe, ako môže jej otec prehliadať toľkú faloš zahalenú kultivovaným prejavom, drahými kostýmami a žiarivým úsmevom. Než stihne zakročiť, zasiahne ju hrozná správa. Jej otec Christophe zahynul pri leteckom nešťastí a z Camille sa stáva sirota. Maxine viac nič nestojí v ceste a Camille čaká ťažký boj. Musí ochrániť nielen majetok, ale aj seba.
Ako v rozprávke je ďalší čarovný príbeh od kráľovnej romantických príbehov, ktorý nám dáva nádej, že aj v skutočnom živote dobro víťazí nad zlom.

EAN: 9788055169736

ZDIEĽAŤ