Hotel v Paríži Trilógia box 1-3

0 Hodnotení

Francúzska erotická trilógia Hotel v Paríži v jednom darčekovom boxe, ktorá rozpálila svet. Je to dokonalá kombinácia romantiky a erotiky, ktorá zaplaví všetky zmysly horúcimi predstavami, ktoré strhnú do hlbín nepreskúmanej rozkoše. Je to francúzska odpoveď na Fifty Shades of Grey. V prvej knihe Hotel v Paríži Izba č. 1 chce šarmantná Annabelle skončiť s

Prehľad

Francúzska erotická trilógia Hotel v Paríži v jednom darčekovom boxe, ktorá rozpálila svet. Je to dokonalá kombinácia romantiky a erotiky, ktorá zaplaví všetky zmysly horúcimi predstavami, ktoré strhnú do hlbín nepreskúmanej rozkoše. Je to francúzska odpoveď na Fifty Shades of Grey.

V prvej knihe Hotel v Paríži Izba č. 1 chce šarmantná Annabelle skončiť s prácou spoločníčky – bude sa vydávať za Davida, vplyvného a bohatého muža, ktorý o jej práci nič netuší. S hrôzou zistí, že jej posledným klientom je charizmatický Louis, Davidov brat. Hotel v Paríži Izba č. 2 – Annabelle a Louis sa vo vášnivom objatí oddávajú svojim túžbam, ale tieň tajomnej minulosti rodiny Barletovcov postupne dopadá aj na ich šťastie. Dramatické rozuzlenie šteklivého románu Hotel v Paríži Izba č. 3 na pozadí strhujúcej eroticko-detektívnej zápletky odkrýva hmlisté záhady búrlivého života bohatých a vplyvných Barletovcov a ich vzrušujúcej múzy Annabelle.

EAN: 9788075052483

ZDIEĽAŤ